Sakarya Spor Salonları

  • Yayın tarihi: Kasım 10, 2017
    • Adapazarı, Adapazarı, Sakarya, Turkey

Sakarya Spor Salonları 2004 yılında Sakarya’da hizmet vermeye başlamış Marmara bölgesinin en büyük Playstation makina kapasitesine sahip eğlence merkezidir. Türkiye’den ve Avrupa ülkelerinden daha önce Playstation 3 ve Playstaion 4’ü Türkiye pazarları ile tanıştıran Çin, Guangzhou, Hong Kong ve Dubai bağlantıları ile Türkiye’de olmayan ürünleri de ithal edip pazara sunmaktadır.

Sakarya Spor Salonları. 2012 yılında Sakarya’ya erkeklere özel en büyük spor salonunu hizmete sunmuştur. Sauna, solaryum havalandırma sistemi, turnike sistemi, personel trainer, 2. Kademe fitness profosyonel antrenörlerle hizmet vermektedir. Tatilya Sport Center açıldıktan sonra Sakarya’daki spor merkezleri yenileme ve iyileştirmeye gitmek zorunda kalmıştır. Tatilya her zaman yaptığı gibi yine Sakarya’ya ilkleri sunmaktadır. Tatilya Playstation, Tatilya Sport Center erkeklere özel, Tatilya Queen bayanlara özel Spor Kompleksi, StationSoft yazılım. playstationdort.com ve bir çok alanda 6 şube ile hizmet vermektedir. Sakarya Spor Salonları 2017 yılında 2 şube daha açarak zincirindeki sayıyı 8’e çıkartmayı hedeflemektedir. Sakarya Spor Salonları’nin yönetim kurulu başkanı Sakarya’ya hak ettiği hizmeti sunmak amacıyla proje AR-GE’leri için ekibiyle çalışmaktadır.


Telefon Numaranız: 0 264 274 72 86
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi

  • Bölgenizdeki kişilerle Paypal ile ödeme yaparak dolandırıcılığı önlemek
  • Western Union, Moneygram ya da diğer anonim ödeme hizmetleri ile ödeme Asla
  • Satın almak veya ülkenizin dışında satmıyoruz. Ülkenizdeki dışından kasiyer çek kabul etmeyin
  • Bu site herhangi bir işlemde yer alan asla ve emanet hizmetleri sunmak, ya da teklif "alıcı koruma" ya da "Satıcı sertifikası", ödemeler, nakliye, garanti işlemleri işlemek değil

Yorumunuzu (spam ve saldırgan mesajlar silinecektir) bırakın

Antalyanın Cam Balkon üreticisiAntalya Cam Balkon