Çatı Penceresi

  • Yayın tarihi: Haziran 11, 2019
    • Sultanbeyli, İstanbul, Turkey

Çatı pencereleri geleneksel tavan penceresine modern bir bakış atıyor. Bir çatı penceresi, havalandırma yerine bir pencere gibi açılarak bir tavan penceresinden farklıdır. FAKRO'nun tüm çatı pencereleri enerji tasarrufu sağlar ve ThermoPro® yalıtım teknolojisi ile üretilir.

Çatı pencerelerinin yerleştirilmesi, çatı katı alanlarının, koridorların ve evdeki çeşitli odaların açılması için önemli bir bileşen olabilir. Tavan pencereleri takarken yerleştirmeyi düşünün. Alandaki birçok küçük çatı penceresi, büyük bir çatı penceresinden daha iyi ışık dağılımı sağlar. Çatı pencereleri açık havada görüş sağlarken ışık verir ve manüel ve elektrikli kontrolünde kullanılabilir.

Kullanılabilir çatı pencereleri arasında yüksek performanslı geniş yüksek pivot ve balkon pencereleri bulunur. FAKRO, günümüzde tüketicilerin kullanımına sunulan konforlu, güvenli ve enerji tasarruflu tavan pencereleri yapan her tasarımda en son teknolojiyi içermektedir.


Telefon Numaranız: 0216 498 89 81
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Yararlı bilgi

  • Bölgenizdeki kişilerle Paypal ile ödeme yaparak dolandırıcılığı önlemek
  • Western Union, Moneygram ya da diğer anonim ödeme hizmetleri ile ödeme Asla
  • Satın almak veya ülkenizin dışında satmıyoruz. Ülkenizdeki dışından kasiyer çek kabul etmeyin
  • Bu site herhangi bir işlemde yer alan asla ve emanet hizmetleri sunmak, ya da teklif "alıcı koruma" ya da "Satıcı sertifikası", ödemeler, nakliye, garanti işlemleri işlemek değil

Yorumunuzu (spam ve saldırgan mesajlar silinecektir) bırakın

Antalyanın Cam Balkon üreticisiAntalya Cam Balkon